Szpital nie prowadzi wcześniejszej rezerwacji pokoi dla Pacjentów ze skierowaniami z NFZ, nie posiada także pokoi jednoosobowych dla Pacjentów z NFZ.

W 2017 roku RABAT 5% dla pacjentów pełnopłatnych którzy będą naszymi gośćmi po raz 5 i kolejny przy pobytach powyżej 10 dni.

( Nie dotyczy pobytów hotelowych)

Nałęczów - jedno z piękniejszych polskich uzdrowisk znane jest obecnie przede wszystkim ze skutecznego leczenia chorób układu krążenia, zwłaszcza choroby wieńcowej, doskonałych warunków do rehabilitacji pacjentów po zawałach i operacjach serca.

 

Szczególnie łagodny klimat i źródła mineralne mają duże znaczenie dla leczących się tutaj kuracjuszy, pomagając osiągnąć pomyślne wyniki leczenia.

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie jako jedyny zakład lecznictwa uzdrowiskowego w Nałęczowie stosuje system zarządzania jakością według ISO 9001-2008 zgodny z wymaganiami normy w zakresie uzdrowiskowe, szpitalne i sanatoryjne leczenie dorosłych oraz rehabilitacja lecznicza w chorobach układu krążenia.

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie położony jest w strefie A uzdrowiska Nałęczów, w centrum miasta, ale jednocześnie w enklawie ciszy i spokoju, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego oraz dziewiczej doliny rzeki Bystrej i zalesionych wzgórz, co daje gwarancję spokojnego wypoczynku.

Przyjmujemy pacjentów w ramach:

 • umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie:
  • leczenia uzdrowiskowego szpitalnego i sanatoryjnego,
  • wczesnej rehabilitacji kardiologicznej
 • pacjentów posiadających dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych z udziałem środków PFRON,
  • Szpital uzyskał wpis do rejestru ośrodków nr OD/06/0004/16 ważny do 23 czerwca 2019r. w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych:
   - ze schorzeniami układu krążenia,
   - z cukrzycą,
   - z dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, na następujące turnusy rehabilitacyjne: nauki niezależnego funkcjonowania z niepełnosprawnością;
  • Szpital uzyskał wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/06/0007/16 ważny do 26 maja 2019r. w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków PFRON i jest uprawniony do organizowania turnusów: nauki niezależnego funkcjonowania z niepełnosprawnością dla grupy osób niepełnosprawnych:
   - ze schorzeniami układu krążenia,
   - z cukrzycą,
   - z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich;
 • beneficjentów z Fundacji Maximilina Kolbego,
 • pacjentów pełnopłatnych.

W naszym Szpitalu prowadzona jest wczesna i późna rehabilitacja pacjentów w chorobach układu krążenia. Świadczenia rehabilitacji kardiologicznej w warunkach stacjonarnych udzielane są także pacjentom z wysokim poziomem ryzyka lub powikłanym przebiegiem leczenia po ostrych zespołach wieńcowych, zabiegach kardiochirurgicznych i innych schorzeniach układu krążenia ze wskazaniem do rehabilitacji. Leczymy także inne postacie choroby wieńcowej, nadciśnienie tętnicze oraz prowadzimy kurację w zakresie nerwic sercowo-naczyniowych. Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie oferuje usługi w zakresie diagnostyki i rehabilitacji chorób serca i układu krążenia oraz chorób współistniejących.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
© Wszelkie prawa zastrzeżone KSU SP ZOZ Nałęczów          Projekt i wykonanie: ENET